Cariere

Alatura-te acum echipei Spiroplastic! Completeaza campurile de mai jos cu datele tale si un mesaj prin care sa ne spui de ce consideri ca esti potrivit pentru postul ales. Daca reusesti sa ne convingi ca esti omul pe care il cautam, ai sansa sa fii selectat pentru interviu.

Consilier Vanzari

Tipul ofertei: Full-time

Nivel cariera: Necalificati/Liceu,Entry-level

Descrierea postului:

  • Identifica noi clienti
  • Contacteaza telefonic clienti potentiali si fidelizeaza clientii deja existenti
  • Prezinta produsele companiei, impreuna cu oferta comerciala
  • Consiliaza clientii in alegerea celor mai potrivite materiale
  • Realizeaza si creste volumul de vanzari, functie de target
  • Intocmeste facturi proforme, facturi fiscale si chitante (computerizat)
  • Contribuie activ la munca echipei
  • Completeaza documente de contabilitate primara

Cerinte:

  • Studii medii/superioare
  • Cunostinte operare PC: Word/Excel/ mailing, internet
  • Limba engleza cel putin nivel mediu
  • Capacitate de comunicare scrisa si verbala
  • Abilitati de consiliere si negociere, perseverenta si rabdare
  • Rezistenta la stres si la convorbiri telefonice pe toata durata programului de lucru

Persoana pe care o cautam are o atitudine pozitiva si dinamica, este organizata, ambitioasa, insistenta, are un simt dezvoltat al responsabilitatii, este constiincioasa, echilibrata, cu spirit de echipa, loiala. Experienta in domeniu este binevenita, insa nu obligatorie.

Muncitor depozit debitare placi plastic

Manipulare placi plastic, debitare placi, incarcare - descarcare, curatenie depozit.

Cerinte:

  • Persoana serioasa, comunicativa, cu simtul raspunderii.
  • Putere de munca si structura fizica solida.
  • Pregatit pentru munca fizica intensa.
  • Permis de stivuitorist este un plus, insa nu este obligatoriu.
  • OBLIGATORIU EXPERIENTA IN DEBITARE PLACI PLASTIC SAU PAL.

Maleabilitate, capacitatea de a executa sarcinile de serviciu in functie de cerintele activitatii.
Corectitudine, loialitate, capabil de a lucra in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se asigura un loc de munca stabil, pe termen lung, cu salariul pe cartea de munca, bonuri de masa, bonusuri functie de seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu, ore suplimentare platite.

Formular